Degaje Yaka Bodysuit Haki
Degaje Yaka Bodysuit Haki
Degaje Yaka Bodysuit Haki

Degaje Yaka Bodysuit Haki

29037-020
109,00 TL
Renk
Beden:

Editörün Notu

Cesur ve iddaalı havanızı güçlendirecek ışıltılı ve şık bodysuit çeşitlerimizle kıvrımlarınızı kusursuz ve estetik bir dokunuş yapın. Birbirinden cesur tarzları oluşturmak için bodysuitler askılı, tek kollu ya da kruvaze yaka modelleriyle feminen görünümün anahtar parçalarını önünüze seriyor. Şıklığınızdan taviz vermeden, pantolona ya da eteğe sıkıştırılmış bluz için endişelenmeden hareket özgürlüğünün tadını Degaje Yaka Bodysuit ürünümüz ile çıkarın.

(Ölçümler -S- bedene göre yapılmıştır.)

RenkHAKİ

Ürün İade İşlemleri

İade talebi oluşturulmayan iadeler kabul edilmemektedir.

İndirimli ürünlerde iade mevcut değildir.

Tüm iade işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.) 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*İade işlemlerinde 19 TL kesinti olmaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, iadesine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

Haftanın Fırsatı
Filtre