200₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
Geniş Manşet Oversize Gömlek Turuncu

Geniş Manşet Oversize Gömlek Turuncu

Ürün Kodu : 70031-045
109,99 TL
109,99 TL

Renk
Beden:
S
M
L
Stok Miktarı : 0

Ürün Özelliği :

Kumaş Türü :

Kalıp :

Yıkama Talimatı :

Ürün Ölçüleri :

RenkTuruncu

KARGO VE TESLİMAT

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir mail yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz yurt içinde Yurtiçi Kargo ve Arşın Kargo, yurt dışında ise gönderi büyüklüğüne ve varış ülkesine bağlı olarak değişmektedir. Ülkeye göre değişim olduğundan dolayı Whatsapp hattımızdan bize iletmeniz gerekmektedir.

ÜRÜN İADE İŞLEMLERİ

Ürün İade İşlemleri

İndirimli ürünlerde iade mevcut değildir.

Tüm iade işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.) 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*İade işlemlerinde 16 TL kesinti olmaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, iadesine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

KUMAŞ TÜRLERİ

Farklı Kumaş Türleri

1.Polyester: Polyester açılımı "sentetik polimer" olan fabrika üretimi bir kumaş türüdür. Kırışmayan, esnek ve hafif bir yapıya sahip kumaştır. Bu özellikleri nedeniyle diğer kumaş türleri ile birlikte de kullanılır. Şeklini çok iyi bir şekilde koruyan polyester, kimyasallara karşı direnç gösteren kumaş türlerindendir. Yapısı nedeni ile nem Küf, mantar gibi organizmalar ve  güve gibi böceklerden oluşmaz.

 

2.Keten: Bitki gövdesinde ki keten liflerinden elde edilen doğal kumaş türüdür. Pamuğa nazaran daha dayanıklı yapıya sahiptir. Doğal bir elyaf olmasından ötürü alerjik değildir. Yüksek derece de yıkandığı zaman keçe görünümü alır.

 

3.Pamuk:Pamuk bitkisinin kozalarından elde edilen ipliklerden oluşur. Herhangi bir kimyasal içermeyen, doğal elyaf çeşididir. Yumuşak olmasının yanı sıra dayanıklı yapıya sahiptir. Vücudu terletmeyen ve anti alerjik olması nedeniyle oldukça popüler bir kumaş türüdür.

 

Likra-Elastan: Yüksek kaliteli iplikler ile elde edilen sentetik bir elyaftır. Diğer kumaşlardan ayıran özelliği esnekliğidir. Bu özelliği sayesinde kıyafetlerin bedenimizin bir parçasıymış gibi rahat kullanım deneyimini sunmaktadır.

 

Scuba Dalgıç: Kaliteli ipliklerden üretilen, nefes alabilen ve dayanıklı sentetik kumaş çeşididir. 

 

Denim: Denim kumaş pamuk ve bitki liflerinden elde edilir. Bu nedenle yumuşak bir dokuya sahip kumaştır. Kot üretiminde kullanılır.

 

Yün: Yün kumaşlar koyun türünden elde edilen ipliğin dokunmasıyla oluşmakta. Nefes alma özelliğine sahip bu kumaş her mevsime ayak uydurabilmekte. Nemi emme özelliği vücut ısısını dengeler. 

 

Viskon: Viskon kumaşını oluşturan hammadde kayın ağacından elde edilir. Yapısı pamuk ile benzerlik gösteren bir kumaş türüdür. Viskon kumaşı yüksek nem emme gücüne sahiptir.

 

Şile Bezi: Üretiminde %100 pamuk ipliği kullanılan ve ilk zamanlar ahşap tezgahlarda dokunularak elde edilir. Nem çekme gücünün yüksek olması giysinin yaz aylarının da tercih edilmesine neden olmakta. Etnik desen, ebruli ya da çiçekli tasarımları ile kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmekte.

 

Akrilik: Sentetik bir elyaf kumaş özelliğine sahiptir. Yapay lif örneği olmasına rağmen yün ile benzerlik gösterir. Görünümü yüne benzetilir. Kıyafetlere kullanılan akrilik kumaş kolay kırışmaz.